U bevindt zich op de
Uw land
linkedinpinterestYoutubeTwitterGoogle PlusRss

Voeg deze pagina toe aan uw virtuele brochureAfdrukkenE-mail
Conferentiecentra

Charleroi Expo, expositiecentrum in Charleroi

Charleroi Expo, expositiecentrum in Charleroi
© Charleroi Expo Congrès

Charleroi Expo, het grootste expositiecentrum van Wallonië, organiseert al 50 jaar allerlei evenementen.


Troeven:

  • 40.000 m2 grote ruimte, 3500 m² congresruimte en 3000 parkeerplaatsen
  • Polyvalente zalen voor 20 tot 1000 personen, auditorium met 500 zitplaatsen
  • 50 jaar ervaring op het gebied van congressen, expo’s, beurzen en bedrijfsevenementen

Charleroi Expo beschikt over 40.000 m² multifunctionele zalen en hallen, 3500 m² congresruimte en 3000 parkeerplaatsen.

Charleroi Expo heeft een aanpasbare en polyvalente infrastructuur.

Het interne team geeft het nodige advies om uw evenementen tot een goed einde te brengen. Dankzij de aanwezige kantoren kunt u ook permanent ter plaatse blijven.

Configuratie van de zalen

Kenmerken Aantal Capaciteit van de grootste zaal Globale capaciteit
Type school/seminarie12350010000
Auditorium (rij banken)1500500
Type theater/concert (gelijkvloers)12500020000
Banket/diner12500010000
Cocktail/receptie12500020000
Tentoonstellingsruimte (m²)81000040000

Uitrusting

  • Daglicht
  • Didactisch materiaal op aanvraag
  • PC/Internet
  • Draadloze Internettoegang (WIFI)
  • Faciliteiten

  • Externe catering
  • Vrije traiteur
  • Nadere inlichtingen

    • telefonisch op : +32 (0) 71 20 99 93
    • via fax : +32 (0) 71 20 99 98
    • online : http://www.charleroiexpo.be
    • via e-mail : owilleman@charleroiexpo.be

    PLUSToeristische info over de gemeente CHARLEROI

    Ligging

    Ligging

    Neem zeker ook een kijkje op de pagina's van onze partners


    MICX, nieuw congrescentrum in MonsLe Point Centre, zalenverhuur in Charleroi