U bevindt zich op de
Uw land
linkedinpinterestYoutubeTwitterGoogle PlusRss

Voeg deze pagina toe aan uw virtuele brochureAfdrukkenE-mail
Zakenhotel

Dolce La Hulpe Brussel, hotel in Terhulpen ****

Dolce La Hulpe Brussel, hotel in Terhulpen
© Dolce La Hulpe Brussels - Marco Pastori
Dolce La Hulpe Brussel, hotel in Terhulpen
© Dolce La Hulpe Brussels - Troy House
Dolce La Hulpe Brussel, hotel in Terhulpen
© Dolce La Hulpe Brussels - Pierre Wacholder
Dolce La Hulpe Brussel, hotel in Terhulpen
© Dolce La Hulpe Brussels - Marco Pastori

Dit 4-sterrenhotel stelt een 4.000 m2 grote ruimte ter beschikking, waar evenementen kunnen worden georganiseerd. De kamers hebben uitzicht op het bos.



Troeven:




  • Kamers en suites met uitzicht op het bos

  • 15 km van Brussels Airport en het centrum van Brussel

  • 4.000 m2 voor vergaderingen, 264 kamers en suites, 2 restaurants en 2 bars



Hotel Dolce La Hulpe ligt dicht bij het centrum van Brussel en Brussels Airport. Het hotel beschikt over een 4.000 m² grote ruimte voor vergaderingen en 264 kamers met uitzicht op het bos. Daarnaast vindt u er ook 2 restaurants, 2 bars en banketzalen. Om het de gasten echt naar de zin te maken, is er een wellnesscentrum met zwembad, sauna, hamam en fitnessruimte. Dolce La Hulpe Brussels is de ideale locatie voor vergaderingen, conferenties en evenementen.


Capaciteit: 528 personen, 264 kamers

Configuratie van de zalen

Kenmerken Aantal Capaciteit van de grootste zaal Globale capaciteit
Type school/seminarie255001736
Auditorium (rij banken)2500650
Type theater/concert (gelijkvloers)246002423
U-shape23114606
Boardroom23128708
Banket/diner2570570
Cocktail/receptie41000
Tentoonstellingsruimte (m²)1750750

Uitrusting

  • Daglicht
  • Vaste vertaalcabines
  • Airconditioning
  • Didactisch materiaal op aanvraag
  • PC/Internet
  • Draadloze Internettoegang (WIFI)
  • Incentiveactiviteiten

  • Cultuur
  • Wellness
  • Challenge/Team building
  • Themadiners & interactieve feestjes
  • Sportactiviteiten
  • Familiedagen
  • Culinaire teambuilding
  • Self-development training
  • Faciliteiten

  • Interne catering
  • Room service
  • Overdekt zwembad
  • Tennis
  • Fietsen
  • Fitness
  • Sauna
  • Wellnesscenter
  • Nadere inlichtingen

    • telefonisch op : +32 (0) 2 290 98 00
    • via fax : +32 (0) 2 290 99 00
    • online : http://www.dolcelahulpebrussels.com
    • via e-mail : info_lahulpe@dolce.com

    PLUSToeristische info over de gemeente LA HULPE

    Ligging

    Ligging