U bevindt zich op de
Uw land
linkedinpinterestYoutubeTwitterGoogle PlusRss

Voeg deze pagina toe aan uw virtuele brochureAfdrukkenE-mail
Zakenhotel

Château de Limelette ****

Château de Limelette
© Chateau de Limelette
  • Adres:
    -
    Rue Charles Dubois 87
    1342 LIMELETTE (OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE)Belgium

  • KAARTEN: Google Maps
Château de Limelette
© Chateau de Limelette - Marie Nella Denies
Château de Limelette
© Chateau de Limelette - Marie Nella Denies
Château de Limelette
© Chateau de Limelette - Marie Nella Denies

Het Château de Limelette, in een park van 3 ha beschikt over 88 kamers, 16 vergaderzalen (airconditioning) met terras, daglicht en Wi-Fi verbinding, een restaurant, een balneotherapiecentrum, zwembad, tennis, bar en gratis parking.

Capaciteit: 99 personen, 58 kamers

Configuratie van de zalen

Kenmerken Aantal Capaciteit van de grootste zaal Globale capaciteit
Type school/seminarie11240775
Type theater/concert (gelijkvloers)114401202
U-shape1290383
Boardroom12120480
Banket/diner8410920
Cocktail/receptie85001380
Tentoonstellingsruimte (m²)3460750

Uitrusting

  • Daglicht
  • Airconditioning
  • Didactisch materiaal ter plaatse
  • Didactisch materiaal op aanvraag
  • PC/Internet
  • Draadloze Internettoegang (WIFI)
  • Incentiveactiviteiten

  • Wellness
  • Challenge/Team building
  • Themadiners & interactieve feestjes
  • Familiedagen
  • Culinaire teambuilding
  •  

    Faciliteiten

  • Interne catering
  • Room service
  • Overdekt zwembad
  • Tennis
  • Fietsen
  • Fitness
  • Sauna
  • Wellnesscenter
  • Nadere inlichtingen

    • telefonisch op : +32 (0) 10 42 19 99
    • via fax : +32 (0) 10 41 57 59
    • online : http://www.chateau-de-limelette.be
    • via e-mail : info@chateau-de-limelette.be

    PLUSToeristische info over de gemeente OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE

    Ligging

    Ligging