U bevindt zich op de
Uw land
linkedinpinterestYoutubeTwitterGoogle PlusRss

Voeg deze pagina toe aan uw virtuele brochureAfdrukkenE-mail
"Special Venues" locatie

Cercle de Wallonie, receptie en seminariezalen in Luik

Cercle de Wallonie, receptie en seminariezalen in Luik
© Cercle de Wallonie

Cercle de Wallonie in Luik stelt receptiezalen ter beschikking voor congressen, conferenties en tal van andere evenementen.


Troeven:


  • Zalen voor bedrijfs en privéevenementen
  • Zalen met moderne technologische snufjes
  • Voor 600 tot 2000 gasten


De Cercle de Wallonie, in het kasteel van Val StLambert, verhuurt zalen voorzien van de allernieuwste technologische snufjes voor bedrijfs of privéevenementen. Maximale ontvangstcapaciteit van 2000 personen. Een exclusieve locatie geschikt voor prestigieuze evenementen.

Configuratie van de zalen

Kenmerken Aantal Capaciteit van de grootste zaal Globale capaciteit
Type school/seminarie13250850
Auditorium (rij banken)18080
Type theater/concert (gelijkvloers)136002000
U-shape13160600
Boardroom13250850
Banket/diner156002000
Cocktail/receptie158002000
Tentoonstellingsruimte (m²)4200500

Uitrusting

  • Daglicht
  • Verplaatsbare vertaalcabines
  • Didactisch materiaal op aanvraag
  • Draadloze Internettoegang (WIFI)
  • Faciliteiten

  • Interne catering
  •  

    Incentiveactiviteiten

  • Cultuur
  • Themadiners & interactieve feestjes
  • Nadere inlichtingen

    • telefonisch op : +32 (0) 81 73 40 80
    • via fax : +32 (0) 81 73 60 70
    • online : http://www.cerclewallonie.be
    • via e-mail : info@cerclewallonie.be

    PLUSToeristische info over de gemeente SERAING

    Ligging

    Ligging