U bevindt zich op de
Uw land
linkedinpinterestYoutubeTwitterGoogle PlusRss

Voeg deze pagina toe aan uw virtuele brochureAfdrukkenE-mail
Landelijke verblijven

Het domein Sol Cress, seminariecentrum vlak bij Spa

Het domein Sol Cress, seminariecentrum vlak bij Spa
© Sol Cres - Eric Dukers
Het domein Sol Cress, seminariecentrum vlak bij Spa
© Sol Cres - Eric Dukers
Het domein Sol Cress, seminariecentrum vlak bij Spa
© WBT - JP Remy
Het domein Sol Cress, seminariecentrum vlak bij Spa
© WBT - JP Remy

Sol Cress, een centrum voor seminaries, incentives, teambuildingactiviteiten en andere bedrijfsbijeenkomsten, bevindt zich vlak bij het beroemde circuit van Spa-Francorchamps.

In detail:

  • 12 km van het beroemde circuit van Spa-Francorchamps
  • Regionale producten
  • Workshop- en tentoonstellingsruimte

Middenin het groen ligt Sol Cress, een centrum voor seminaries, conferenties, teambuildingactiviteiten en incentives. 48 kamers, 11 vergaderzalen voor 340 personen, een zaal voor workshops en een tentoonstellingszaal staan er ter beschikking. Op het domein kunnen ook streekproducten worden geproefd in de brouwerij van Spaloumont. Alles is er voorhanden!

Capaciteit: 348 personen

Configuratie van de zalen

Kenmerken Aantal Capaciteit van de grootste zaal Globale capaciteit
Type school/seminarie11200465
Type theater/concert (gelijkvloers)11340795
U-shape1050210
Boardroom1022140
Banket/diner5200250
Cocktail/receptie10450500
Tentoonstellingsruimte (m²)9240500

Uitrusting

  • Daglicht
  • Verplaatsbare vertaalcabines
  • Didactisch materiaal ter plaatse
  • PC/Internet
  • Draadloze Internettoegang (WIFI)
  •  

    Incentiveactiviteiten

  • Cultuur
  • Wellness
  • Challenge/Team building
  • Themadiners & interactieve feestjes
  • Sportactiviteiten
  • Familiedagen
  • Culinaire teambuilding
  • Self-development training
  • Faciliteiten

  • Interne catering
  • Biokeuken
  • Room service
  • Tennis
  • Golf
  • Fietsen
  • Nadere inlichtingen

    • telefonisch op : +32 (0) 87 77 23 53
    • via fax : +32 (0) 87 77 48 93
    • online : http://www.solcress.be
    • via e-mail : info@solcress.be

    PLUSToeristische info over de gemeente SPA

    Beschikbare arrangementen:


    Sol Cress, scooterrit in de Hoge Venen

    Ligging

    Ligging